Volné pracovní místo  Disponent/ka zákaznického servisu

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–23 000 Kč / měsíc

Aktuálně hledáme nového kolegu / novou kolegyni do oddělení zákaznického servisu na pozici: DISPONENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU
Náplň práce:
Zpracování statistik a přehledů v rámci zákaznického servisu.
Přebírání nových zakázek od obchodu, a s tím spojené veškeré formality.
Komplexní péče o stávající klientelu, a s tím související pracovní činnosti.
Vyřizování objednávek, vystavování kupních smluv, zadávání zakázek do výroby, synchronizace termínů nákupu, výroby a expedice k zákazníkovi.
Plánování a kontrola skladových zásob dle nastavených pravidel.
Vyřizování veškerých požadavků a žádostí klienta e-mailovou, telefonickou nebo faxovou formou.
Administrace reklamace.

Naše požadavky:

Velmi dobrá znalost práce s MS Office (Outlook, Excel), znalost IS SAP výhodou
Anglický jazyk B1/B2 nebo německý jazyk B1/B2
Praxe v obchodní činnosti nebo výrobní společnosti výhodou
Velmi dobré komunikační schopnosti, logické myšlení, všeobecný rozhled, týmová spolupráce.

Nabízíme:
Zázemí stabilní společnosti
Zajímavou a různorodou práci
Odpovídající mzdové ohodnocení
Příspěvek na stravování
Příspěvek na pojištění odpovědnosti
Motivační program a další firemní benefity
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stavování, benefit za beznemocnost aj.

Pracoviště: Býšť (10 km z Hradce Králové a 15 km z Pardubic)
Nástup na tuto pozici možný ihned
První kontakt e-mailem.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.6.2016 do 31.5.2017