Volné pracovní místo  dokumentátor/kurátor sbírky etnografie

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 25 000–37 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
správa části etnografické sbírky muzea dle zákona 122/2000 Sb.
akvizice nových sbírkových předmětů do sbírky
terénní etnografický výzkum
zajištění činnosti pověřeného regionálního pracoviště pro tradiční lidovou kulturu
publikace odborných a popularizačních článků
tvorba a realizace výstav
participace na vzdělávací činnosti muzea pro školy a veřejnost
příprava akcí pro veřejnost

Nabízíme:
plný pracovní úvazek na jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
stabilitu krajské příspěvkové organizace
vybavené pracoviště v prostorách muzea
pružnou pracovní dobu
možnost využití home office
průkazku Asociace muzeí a galerií opravňující k volným vstupům do většiny českých muzeí
5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, příspěvek na stravování, jazykové kurzy

Odměňování:
odměňování dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, platová třída 11

Požadujeme:
VŠ vzdělání v oboru a minimálně 2 roky praxe v oboru
schopnost týmové i samostatné práce, flexibilita, kreativnost
zkušenosti s psaním a vedením projektů výhodou
velmi dobrá znalost práce na PC
znalost AJ nebo NJ
řidičský průkaz skupiny B
trestní bezúhonnost
Písemné přihlášky obsahující strukturovaný životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a motivační dopis zasílejte nejpozději do 26. 4. 2024 (rozhodující je razítko pošty či přijetí e-mailu) na e-mail použijte odpovědní formulář nebo poštou na adresu Muzeum Českého ráje v Turnově, Skálova 71, 511 01 Turnov Bližší informace na tel. použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - neurčeno

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2024