Volné pracovní místo  Doručovatelé tisku - vytvořeno pro OZP - místo výkonu Lidečko

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 6 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

DORUČOVATELÉ TISKU vytvořeno pro OZP - místo výkonu Lidečko
Zaměstnavatel požaduje: Požadujeme: základní vzdělání, zodpovědnost, svědomitost, pohybovou zdatnost.
Náplň práce: roznos reklamních letáků v obci dle místa bydliště: Lidečko
Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, mzdové ohodnocení 6500,-/měsíc, zkrácený úvazek 20-25 hod/týden.
První kontakt: telefonicky použijte odpovědní formulář
Životopis posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář do předmětu uveďte "Doručovatel OZP"
Abychom Vás mohli zařadit do databáze uchazečů o zaměstnání, připojte ke svému životopisu prohlášení:
"Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise, motivačním dopise a dalších zaslaných dokumentech dávám společnosti Z + M Partner, spol. s.r.o., IČ: použijte odpovědní formulář , souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi uchazečů o zaměstnání dokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou."
Firma nemá v okrese Vsetín provozovnu, uvedená adresa je ÚP Vsetín.
Ověřeno: 1.7.2016

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016