Volné pracovní místo  DORUČOVATEL/KA BALÍKOVÝ/Á MOTORIZOVANÝ/Á - DODEJNA ŽAMBERK

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–19 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Nádražní č.p. 833, 564 01 Žamberk
Náplň práce:
  • příprava balíkových zásilek a jejich doručování
  • uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách
  • vyúčtování zásilek a finanční hotovosti po návratu na pracoviště
  • řízení motorového vozidla
Požadujeme:
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz sk. B
  • odolnost vůči stresu a fyzické zátěži
Nabízíme:
Jsme sehraný tým - vše potřebné Vás naučíme.
Díky 37,5hodinové pracovní době Vám zbyde čas i pro Vás.
Volno si užijete i o 5týdenní dovolené.
Máme pro Vás i další benefity (stravenky v hodnotě 70 Kč, ubytování ve firemních rekreačních zařízeních, příspěvky na dovolenou a dětské tábory, volno pro rodiče, aj.).
Už po roce práce u nás dostanete smlouvu na dobu neurčitou.
KONTAKT: POUZE E-MAILEM - ZASLAT ŽIVOTOPIS
KANCELÁŘ PANÍ KUBISTOVÉ JE V PARDUBICÍCH

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 16.10.2017 do 31.10.2018