Volné pracovní místo  Doručovatel/ka listovní motorizovaný s řízením v Kolíně

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 16 500–17 000 Kč / měsíc

První kontakt: Kubistová Petra, e-mail: použijte odpovědní formulář

Pracovní doba: 6:30 - 14:30 hod

Náplň práce:
  • příprava poštovních zásilek a jejich doručování
  • uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách
  • příprava, třídění a doručování propagačního materiálu
  • výplata poštovních poukázek a důchodů
  • vyúčtování po návratu na pracoviště
  • zjišťování potřeb zákazníka ve svěřené oblasti

Požadujeme:
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B
  • odolnost vůči stresu a fyzické zátěži
  • aktivní přístup k zadaným úkolům a k jejich plnění v požadované kvalitě
  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • spolehlivost a pečlivost
  • základní znalost práce s počítačem

Zaměstnanecké výhody::
  • nástup ihned nebo dle dohody
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost aktivně se podílet na růstu kvality služeb a celé firmy
  • různorodou práci s možností denního kontaktu s klienty
  • rozvoj obchodních dovedností
  • týdenní úvazek 37.5 h

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 22.8.2017 do 21.8.2018