Volné pracovní místo  DORUČOVATEL/KA LISTOVNÍ MOTORIZOVANÝ/Á

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Nádražní č.p. 833, 564 01 Žamberk
Náplň práce:
  • příprava poštovních zásilek a jejich doručování
  • uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách
  • příprava, třídění a doručování propagačního materiálu
  • výplata poštovních poukázek a důchodů, vyúčtování po návratu na pracoviště
Požadujeme:
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B
  • dobrý zdravotní a fyzický stav
  • základní znalost práce s počítačem
Nabízíme:
  • 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvky na rekreace, dětské tábory a další benefity
  • nástup ihned nebo dle dohody
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost aktivně se podílet na růstu kvality služeb a celé firmy
  • různorodá prací s možností denního kontaktu s klienty
  • rozvoj obchodních dovedností
KONTAKT: POUZE E-MAILEM - ZASLAT ŽIVOTOPIS
KANCELÁŘ PANÍ KUBISTOVÉ JE V PARDUBICÍCH

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní znalost
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 16.10.2017 do 31.10.2018