Volné pracovní místo  Doručovatel/ka listovní pěší

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 14 000–16 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Porubská 713/13, Ostrava - Poruba

Bližší informace na telefonním čísle: použijte odpovědní formulář nebo použijte odpovědní formulář
Přihlášky zasílejte na adresu: Česká pošta, s.p., dodejna Ostrava 8, Porubská 713/13, 708 00 Ostrava-Poruba nebo mailem na: použijte odpovědní formulář

Pracovní náplň:
  • příprava zásilek na doručení
  • doručování listovních zásilek v Ostravě-Porubě a okolí
  • výplata poštovních poukázek a důchodů
  • vyúčtování zásilek

Požadujeme:
  • min. vzdělání střední s výučním listem
  • výpis z rejstříku trestů
  • samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
  • velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
  • uživatelskou znalost práce s výpočetní technikou

HPP na dobu určitou.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016