Volné pracovní místo  DPP - NÁMOŘNÍK

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 160 Kč / hodinu

Společnost Yachtboom CZ s.r.o. - provozovatel půjčovny obytných plavidel hledá do týmu kolegy pro sezónu 2018 a následující. Lokalita Hluboká nad Vltavou/Lipno nad Vltavou
Náplň práce: ovládání plavidel a jejich obsluha, kompletní údržba plavidel (úklid, drobné opravy apod.), školení posádek před vyplutím, práce s firemní dokumentací (protokoly o provedeném školení apod.)
Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, příjemné vystupování, technická a fyzická zdatnost, komunikační schopnosti, časová flexibilita, kurz VMP velkou výhodou, vztah k lodím vítán.
Nabízíme: práci na VPP, atraktivní práce v nejžádanějších turistických lokalitách, práce zpravidla 3 dny v týdnu (pátek, neděle, pondělí), cca 20h týdně, odměna 150Kč/h, možnost dlouhodobé spolupráce.
Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím své strukturované CV na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 3.4.2018 do 31.12.2018