Volné pracovní místo DPP - POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ- mytí nádobí

22.10.2016
Lukáš Binter
Dvořákova 142/11, České Budějovice 6, 370 01, České Budějovice
Pracovní poměr
Brigády
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

DPP, zkrácený úvazek 15 – 20 hod. týdně. Nástup ihned.
Kavárna Born in London v ČB hledá pomocnou sílu do kuchyně – ruční mytí nádobí, úklid kuchyně a prostor kavárny, převážně večerní hodiny cca 17 až 22 hod., Kontaktujte telefonicky od 8–22 hod.

Podobné nabídky práce

POMOCNÝ KUCHAŘ
Do školní jídelny při centru ARPIDA v Českých Budějovicích hledáme kuchařku prozatím na zástup za nemoc s možností trvalého pracovního poměru od května 2018. Požadujeme: vzdělání v oboru kuchař, schopnost týmové spolupráce, otevře ...
Arpida, centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním po... U Hvízdala 1402/9, České Budějovice Zkrácený úvazek
včera
DPP - POMOCNÁ SÍLA (MYTÍ NÁDOBÍ)
Náplň práce: - mytí nádobí, úklid prostor - pracovní doba od 10:00 - 13:00 (po - pá) Požadujeme: - - spolehlivost, obratnost, fyzická zdatnost Prémie, příspěvek na stravování kontakt - 7 - 15:30 hod
ZÁRUBA GASTRO a.s. nám. Přemysla Otakara II. 1/1, Česk... Brigády
včera
POMOCNÁ KUCHAŘ/KA
vyučení i v příbuzném oboru výhodou, doprava z ČB zajištěna
STRAVEX s.r.o. náměstí Míru 140/1, Lišov Plný úvazek
včera
PRACOVNICE PRO VÝDEJ OBĚDŮ
doprava z ČB zajištěna
STRAVEX s.r.o. náměstí Míru 140/1, Lišov Zkrácený úvazek
včera
POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA
vyučení v oboru výhodou, aktivní a pečlivý přístup k práci a zadaným úkolům, časovou flexibilitu, znalost v oboru, k platu prémie Nabízíme: 5 týdnů dovolené, závodní stravování Kontakt e-mailem.
NVT Hotels & Resorts s.r.o. Bezručova 141, Hluboká nad Vltavou Plný úvazek
týden
POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ
k platu prémie, aktivní a pečlivý přístup k práci a zadaným úkolům Nabízíme: 5 týdnů dovolené, závodní stravování
týden