Volné pracovní místo  e-commerce manager

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
  • nutná praxe v online marketingu minimálně 5 let
  • zkušenosti s řízením e-shopu (ideálně B2B i B2C)
  • výborné analytické a komunikační dovednosti
  • znalost angličtiny minimálně na úrovni B2
  • zodpovědnost a samostatnost
  • zkušenosti s procesním řízením
  • iniciativní přístup, chuť neustále zlepšovat svoje schopnosti

Náplň práce:
  • realizace obchodní strategie v prostředí e-commerce
  • tvorba marketingových plánů
  • příprava nových produktů a služeb
  • sledování plnění jednotlivých projektů a jejich vyhodnocování
  • efektivní řízení zdrojů
  • odpovědnost za vývoj webového prostředí a implementaci

Nabízíme:
  • práci na HPP
  • zázemí dynamické a rychle se rozvíjející společnosti
  • adekvátní platové ohodnocení na základě plnění stanovených cílů

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 14.9.2016