Zařazeno v oborech:
Věda a výzkum
Pozice:
Technický ředitel vědec
Lokalita:
Blansko
Zveřejnil:
Úřad práce Blansko
Může se Vám hodit:
Technický ředitel vědec Blansko

Volné pracovní místo editor dokumentace

4.10.2016
VF, a.s.
Místo pracoviště
Svitavská 588, Černá Hora, 679 21, Černá Hora
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské
Směnnost
Pružná pracovní doba

Náplň práce: tvorba provozně technické dokumentace (návody k používání, servisní návody, příručky, katalogy apod.), grafické zpracování dokumentů, správa DMS (Data Management System), správa překladového SW CAT (Computer-Aided Translation).
Odborné požadavky: VŠ technického směru; velmi dobrou znalost práce s programy MS Office; InDesign, LaTeX výhodou; praxe ve výrobním závodu nebo vývojové firmě výhodou.
Jazykové znalosti: aktivní znalost anglického jazyka, pasivní znalost ruského jazyka výhodou.
Ostatní požadavky: vysoká míra schopnosti vyjadřovat se spisovně slovem i písmem, preciznost, pečlivost, soustředěnost na detail, analytické myšlení a dobrá technická představivost, samostatný a odpovědný přístup, trestní bezúhonnost, ŘP sk. B.
Nabízíme: perspektivní pozici ve stabilní společnosti, přátelské prostředí, zajímavou a odpovědnou práci v mladém kolektivu, zajímavé finanční podmínky, další benefity ( pružnou pracovní dobu, týden dovolené navíc, příspěvky na stravování a penzijní připojištění, podpora vzdělávání …).

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina – aktivní