Volné pracovní místo  Ekonom/-ka odd. Koordinace a plánu

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Pardubice.
Pracovní náplň
" Analýzy hospodaření, zpracování controllingových reportingů
" Zpracování kalkulací, rozpočtů, plánů a vyhodnocování jejich plnění
" Koordinace zpracování podkladů v oblasti podnikového plánování
" Ekonomické modelování
" zpracování podkladů pro rozhodování
" Zpracování strategického plánu
" Zpracování podkladů pro vyhodnocování investičních projektů
Požadujeme
" ÚSO/VŠ ekonomického směru
" výhodou praxe na obdobné pozici, případně zpracování rozpočtů a kalkulací
" výhodou znalost z oblasti podnikové ekonomiky
" výhodou orientace v chemické výrobě
" dispozice a schopnost pracovat aktivně a samostatně i v týmu
" orientace v daňové a účetní legislativě
" výhodou je znalost SAP R/3
" pokročilá uživatelská znalost MS Office (zejména Word, Excel, PowerPoint)
" řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
" výborné komunikační dovednosti a organizační schopnosti
" samostatnost a zodpovědnost
Zaměstnanecké výhody
" pestrou pracovní činnost
" mzdové ohodnocení dle pracovního zařazení
" zázemí stabilního koncernu AGROFERT, a. s.
" zaškolení na pracovišti
" dodatková dovolená, zvýhodněné závodní stravování v areálu společnosti, pitný režim
" atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, Unišek, nabídka zvýhodněných lázeňských pobytů a služeb, zvýhodněné volání)
" pracovnělékařská péče
" široké vzdělávací příležitosti
" pracovní smlouvu na dobu určitou s předpokladem prodloužení
První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016 do 31.8.2017