Volné pracovní místo  Ekonom - pricing manager

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Revoluční 1930/86, 400 32 Ústí nad Labem.
Popis pracovní pozice:
tvoří měsíční ceníky prodávaných výrobků a kalkulace jednotlivých produktů
tvoří cenovou politiku a kategorizaci výrobkového portfolia
provádí analýzy měsíčních reportů, nákladů jednotlivých středisek a marží po výrobkových
skupinách i jednotlivých produktech
připravuje dlouhodobé, roční plány prodejů a operativní plány
analyzuje prodeje a dohlíží na plnění měsíčního plánu
Požadujeme:
VŠ/ SŠ vzdělání v ekonomickém oboru
pozice je vhodná i pro absolventy VŠ
MS EXCEL - velmi dobrá znalost (s důrazem na kontingenční tabulky)
pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu
anglický jazyk - komunikativní úroveň
Nabízíme:
samostatnou práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
možnost osobního a odborného růstu
pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr
zkušební doba 3 měsíce
5 týdnů dovolené/rok
příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru
mzdové ohodnocení - dle pracovních zkušeností v oboru
Ostatní sdělení:
nástup možný ihned
Kontakt: osobně nebo na uvedený e-mail.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.6.2017