Volné pracovní místo ekonom

10.1.2017
Zemědělské družstvo Kunžak
Místo pracoviště
Střížovická 420, Kunžak, 378 62, Kunžak
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Práce zahrnuje obstarání kompletní účetní agendy zemědělského podniku o 95 zaměstnancích, 2300 hektarech půdy a silnou živočišnou výrobou (ve spolupráci s dalšími kolegyněmi).
Náplní práce je mimo jiné: vedení ekonomického úseku, průběžná kontrola účetnictví; provádění měsíčních a ročních uzávěrek; zpracování daňových přiznání ke všem druhům daní; jednání s bankami, auditory, daňovým poradcem, finančním úřadem, ČSSZ apod.; provádění platebního styku; tvorba rozpočtů a rozborů pro vedení družstva; spolupráce při tvorbě žádostí o dotace.
Rozsah agendy je široký a pro schopného člověka se jedná o velice zajímavou práci.
Smlouva do konce roku 2017, při oboustranné spokojenosti bude prodloužena.
Uvedená odměna 27000 je nástupní plat, po zapracování bude navýšena.
Nástup od 1.2.2017, jsme ochotni počkat na skončení výpovědní lhůty.

Požadavky:

  • minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru (VŠ ekonomického směru velikou výhodou).
  • orientace v problematice daní
  • praxe v oboru velikou výhodou
  • schopnost komunikace v AJ nebo NJ výhodou
  • ŘP skupiny B výhodou
  • znalost účetnictví na úrovni střední až vyšší je nutnou podmínkou. Bez ní nemá smysl se do výběrového řízení hlásit.

Životopisy zasílejte na poslat email Z přihlášených bude poté několik kandidátů pozváno k pohovoru a k testu účetních znalostí (bude se jednat o krátký test základních znalostí před samotnými pohovory).

Po nástupu bude nový zaměstnanec zaškolen. 100% plnění výše uvedeného hned od začátku se neočekává.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat dosavadního ekonoma Ing. Zdeňka Martínka na telefonním čísle  poslat email .

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Podobné nabídky práce

Finanční kontrolór
Náplň práce: budování controllingového systému společnosti, kontrola dodržování interních předpisů společnosti v provozní i finanční oblasti, příprava ekonomických dat pro interní použití společnosti, dohled nad finančními procesy ...
Slatinné lázně Třeboň s.r.o. Lázeňská 1001, Třeboň Plný úvazek
týden
účetní
pracovní poměr na dobu neurčitou
Fübiko, spol. s r.o. 52, Rodvínov Plný úvazek
aktivní
administrativní pracovník
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání; schopnost samostatné práce a aktivní přístup k vyhledávání úzkých míst; znalost výrobního podniku a jeho procesů výhodou; znalost IS SAP výhodou; znalost podnikové ekonomiky, účetnictví podmínkou; znal ...
Kores Europe s.r.o. Nivka 336, Strmilov Plný úvazek