Volné pracovní místo  ekonom/ka - administrativní pracovník/ce

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 9 000–11 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Zasílejte životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář
Pracovní náplň:
  • spolupráce na sestavování rozpočtu jednotlivých služeb organizace a jeho aktualizace
  • připravování ekonomických částí žádostí o dotace a jejich vyúčtování
  • přiřazování jednotlivých dokladů k dotacím a sledování čerpání dotací

Nabízíme:
  • zajímavou práci a kreativní práci v mladém kolektivu
  • odpovídající platové podmínky

Požadujeme:
  • minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru + praxi
  • analytické a systematické myšlení
  • výbornou znalost práce s tabulkami v MS Excel
  • schopnost týmové i samostatné práce
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • schopnost jednat a spolupracovat s úřady a institucemi
  • spolehlivost, samostatnost
  • trestní bezúhonnost

Uvítáme:
  • praxi v neziskové organizaci

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016