Volné pracovní místo  ELEKTRIKÁŘ / ELEKTROMECHANIK

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Společnost DOMINART je českou firmou, která se zabývá výrobou umělého kamene již od roku 1992. Do našeho týmu hledáme posilu:
ELEKTRIKÁŘ / ELEKTROMECHANIK
Pracovní náplň:
  • údržba/seřizování strojů a zařízení
  • spolupráce na zajištění plynulého chodu výroby
  • elektroúdržba výrobní linky
  • standardní údržba: 6 hodin plus pohotovost
  • hlavní pracovní (servisní) čas 12:00 - 15:00 (mezi směnami), jinak flexibilní dle potřeby - flexibilita v průběhu 24 hod. V případě poruchy linky servis i v noci.
Nabízíme:
  • zázemí úspěšné české společnosti
  • mzdové ohodnocení dle zkušeností a prac. výsledků (20-25000 Kč)
  • pracoviště Rudíkov 218
Očekáváme:
  • vzdělání elektro, vyhláška 50/1978 Sb., manuální zručnost, technické myšlení, aktivní přístup, časová flexibilita, spolehlivost, výhodou praxe ve výrobní společnosti, nástup dle dohody, možno ihned

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 21.6.2016