Volné pracovní místo  ELEKTRIKÁŘ / OPERÁTOR ELEKTRO (M/Ž)

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 28 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Elektrikář / operátor elektro

Hledáme pracovníka do jednosměnného provozu (6-14,30) do výroby se znalostí v oblasti elektro.
Pozice obnáší zapojování nízkonapěťových obvodů a LED modulů.
Potřebná školení a rozšíření odborností zajistíme.
Zajímavá práce v příjemném prostředí u lídra v oboru světelné reklamy s působností nejen v ČR.

Požadavky na uchazeče:
o dobrý zdravotní stav, aktivní přístup, zodpovědnost
o vzdělání v oboru elektro

Pracovní náplň:
o zapojování nízkonapěťových el.obvodů
o zapojování LED modulů
o osazování světelných zdrojů do výrobků

Více informací na tel. použijte odpovědní formulář , Markéta Sedláčková - personální

Benefity

  • Podnikové stravování - závodní stravování s příspěvkem
  • Zvláštní prémie - 13. plat, odměny 2000 - 5000 Kč
  • Jiné výhody - podpora os. rozvoje, doplnění kvalifikace, příspěvek na penzijní připojištění

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2024

Máte zájem o nabídku ELEKTRIKÁŘ / OPERÁTOR ELEKTRO (M/Ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Markéta Sedláčková z 3 P, spol. s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ELEKTRIKÁŘ / OPERÁTOR ELEKTRO (M/Ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.