Volné pracovní místo  Elektrikář, Technik FVE

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Váš profil:
  • vyhláška č. 50, §6 (§8 výhodou)
  • řidičský průkaz sk. B, průkaz VZV výhodou
  • znalost čtení technické dokumentace, manuální zručnost
  • aktivní přístup k řešení problému, samostatnost a zodpovědnost
  • výhodou, nikoliv podmínkou znalost NJ nebo AJ

Co bude Vaším úkolem:
  • elektro údržba strojního zařízení a budov (poruchy, preventivní údržba, střední a generální opravy)
  • údržba a opravy FVE
  • koordinace a spolupráce s externími poskytovateli služeb

Nabízíme:
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • mzda dle kvalifikace a zkušeností
  • práce na HPP (možnost dlouhodobé spolupráce)
  • dotované stravování (stravenky)
  • pro uchazeče bez možnosti dopravy do zaměstnání - řešení dopravy!
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete požadavky, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v odpovědi na tento inzerát.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.10.2023

Máte zájem o nabídku Elektrikář, Technik FVE?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Romana Malá z Solar Development s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Elektrikář, Technik FVE

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.