Volné pracovní místo  Elektrikář- Údržba výroby

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 16 000–17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Tovární, Český Krumlov,
Kontaktní osoba: Zajícová Yvona, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Vaše náplň práce:
/ práce v oddělení podpory výroby – především pro výrobu transformátorů, tlumivek apod.
/ údržba navíjecích a jiných strojů, dalších zařízení ve výrobě, el. nářadí apod.
/ výroba a údržba různých přípravků pro účely výroby
/ výroba a údržba přípravků pro účely testování kvality výrobků
Požadujeme:
/ ukončené SŠ vzdělání elektrotechnického směru
/ oprávnění dle vyhlášky č. 50/1978 Sb.
/ znalosti v oblasti testování kvality výhodou
/ znalost německého jazyka výhodou

Nabízíme:
/ stabilní zaměstnání u prosperující zahraniční společnosti
/ mzdové ohodnocení odpovídající předchozím zkušenostem
/ závodní stravování, 13. a 14. mzda, 5 týdnů dovolené a další benefity
/ čisté pracovní prostředí, příjemný pracovní kolektiv
/ proškolení v oblasti výrobních a interních procesů
/ práce na 2 směny (5,30 – 13,45 / 13,45 – 22,00)
/ místo výkonu práce Český Krumlov, nástup možný ihned

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2016