Volné pracovní místo  Elektrikář-údržbář Český Krumlov

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–30 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta se sídlem v Českém Krumlově, která se zabývá strojírenskou výrobou, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici ELEKTRIKÁŘ/ÚDRŽBÁŘ
Náplň práce:
  • opravy a servis navíjecích strojů a dalších el. zařízení
Požadujeme:
  • SŠ - elektro
  • časová flexibilita
  • zručnost, dobrý zdravotní stav
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • vyhláška 50/1978 Sb. 6
Nabízíme:
  • perspektivní zaměstnání u prosperující zahraniční společnosti
  • mzdové ohodnocení odpovídající předchozím zkušenostem 18.000 - 30.000 Kč brutto / měsíc
  • proškolení v oblasti interních výrobních a jiných procesů
  • místo výkonu práce Český Krumlov, nástup možný ihned
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.
!!!Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti!!!

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 21.9.2015 do 20.2.2016