Volné pracovní místo  Elektrikář - údržbář

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 21 000–28 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • instalace a servis elektrického zařízení a mechaniky strojů
  • údržba a seřizování elektrického a elektronického příslušenství
  • preventivní údržba, denní kontrola zařízení
  • diagnostika a odstraňování závad
  • zapojování elektrických zařízení do sítě
  • kontrola stavu výrobních zařízení a jejich způsobilosti pro výrobu
Požadujeme:
  • vzdělání SOU/SŠ, obor elektrikář
  • praxi na stejné či podobné pozici
  • platnou vyhlášku elektro - vyhl.50/78 Sb.
  • znalost elektrických schémat zařízení a orientace v elektro dokumentaci
  • manuální zručnost a ochota učit se novým věcem
  • schopnost pracovat v týmu a aktivně se podílet na řešení problémů
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • řidičský průkaz skupiny B, oprávnění VZV výhodou
  • ochota pracovat na směny
Nabízíme:
  • zaškolení, možnost seberealizace a profesního růstu
  • platové podmínky v závislosti na schopnostech
  • zaměstnanecké benefity: závodní stravování, sleva na firemní výrobky a služby, příspěvek na dopravu, pitný režim na pracovišti, příspěvek na dovolenou, sport a zdraví, odměnu nemarodění, odměňování životních a pracovních výročí ….. )
  • nástup ihned
Hlásit se na tel. č. použijte odpovědní formulář (domluvení osobního pohovoru) p. Ptáčníková

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2018 do 30.4.2019