Volné pracovní místo  Elektrikář

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 32 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVIŠTĚ Holešov
  • Popis pozice: Údržba strojů a zařízení, Zodpovědnost za stav strojů, Provádění preventivních prohlídek, Identifikace kořenové příčiny poruch a abnormalit, jejich odstranění a eliminace opakování, Podílení se na aktivitách neustálého zlepšování v oblasti výroby i údržby, Respektování pravidel bezpečnosti práce a hygieny v potravinářském provozu, Práce ve směnném provozu
  • Požadavky: SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro, praxe v elektroúdržbě výhodou, vyhláška 50, § 5 nebo vyšší, znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Internet), zájem o automatizaci, číst a porozumět elektro dokumentaci, zájem učit se novým věcem
  • Zaměstnanecké výhody: Příplatky nad zákonný rámec, 25 dní dovolené, Příspěvek na dětskou výživu ve výši až 6 000 Kč, Možnost nákupu výrobků Nestlé za zvýhodněnou cenu, Stravování za dotovanou cenu, nápoje na pracovišti zdarma, Odměna dárcům krve až 4.000 Kč, Podpora vzdělávacích aktivit, příspěvek na sportovní aktivity, Masáže, Body pro nákup volnočasových aktivit v programu Benefit Plus - 4.800 Kč ročně + příspěvek na dítě 600 Kč ročně, Návratné bezúročné půjčky - až do výšky 40.000 Kč, Odměna k pracovnímu a životnímu jubileu - až 24.500 Kč, Slevy a nabídky sjednané s jinými společnostmi - slevy a speciální akce pro Nestlé připravili např. mobilní operátoři, finanční instituce či prodejci automobilů
  • Po ukončení zkušební doby: Příspěvek na penzijní anebo životní připojištění - až 1.050 Kč, Sociální výpomoc pro překlenutí tíživé situace - až 20.000 Kč, Sociální výpomoc pro mimořádné závažné případy - až 20.000 Kč
  • doba určitá 1 rok s možností prodloužení, PD 3 směny (Po-Pá, 6:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-6:00 hod.)
  • Osobní kontakt je možný přímo na pracovišti Po-Pá, v době 9:00-12:00 hod. (vhodné zavolat předem) nebo kontakt telefonicky Po-Pá v době 9:00 - 14:00 hod. (paní Matušková, tel: použijte odpovědní formulář ), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Jiné
  • Činnosti dle NV 194/2022 Sb. - elektrotechnik dle § 6 + § 19 zákona 250/2021 (§5,6 vyhl. 50/78)

Benefity

  • Podnikové stravování - Stravování za dotovanou cenu, nápoje na pracovišti zdarma
  • Dovolená navíc - 25 dní
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody - viz poznámka k místu

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 25.4.2024 do 24.4.2025

Máte zájem o nabídku Elektrikář?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Barbora Matušková z Nestlé Česko s.r.o.

Aktualizováno před 3 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Elektrikář

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.