Volné pracovní místo  Elektrikář

Lokalita Česká Lípa
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 200 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • Výuční list elektrikář
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zodpovědnost, pečlivost, schopnost samostatné práce, vysoké pracovní nasazení
  • Osvědčení odborné způsobilosti v elektrotechnice dle Nařízení vlády č. 194/2022 Sb., §6, resp. §7 (nebo platné osvědčení dle vyhlášky a ČÚBP a ČBÚ č.50/1978 Sb. minimálně § 6 pro samostatnou činnost) do 1000V, tř. A
  • oprávnění na obsluhu vysokozdvižné plošiny - není podmínkou
Pracovní náplň:
  • Výkon elektrikářských prací
  • Servis veřejného osvětlení
  • Plnění zadaných zakázek
Nabízíme
  • práci na DPP/DPČ a zázemí ve stabilní a dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti
  • práce dle dohody
  • dobrý pracovní tým a přátelské pracovní prostředí
  • zaškolení a zákonná školení
  • místo výkonu práce Česká Lípa

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle NV 194/2022 Sb. - elektrotechnik dle § 6 + § 19 zákona 250/2021 (§5,6 vyhl. 50/78)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Činnosti na technických zařízeních - obsluha pracovních plošin
  • Činnosti dle NV 194/2022 Sb. - vedoucí elektrotechnik dle § 7 + § 19 zákona 250/2021 (§7,8 vyhl. 50/78)

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024

Máte zájem o nabídku Elektrikář?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Tomáš Tomaštík z COMPAG CZ s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Elektrikář

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.