Volné pracovní místo  ELEKTRIKÁŘ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Náplň práce: posuzování technického stavu strojů, zařízení, el. nářadí a spolupráce při navrhování strojů do opravy nebo k vyřazení; preventivní prohlídky strojů, zařízení a určených pracovišť; opravy el. rozvodů a el. zařízení budov nebo el. nářadí; opravy el. částí jeřábů a ostatních zdvihacích zařízení; programování řídících automatů

Požadujeme: střední odborné vzdělání, strojírenství výhodou, znalost čtení výkresové dokumentace a technologických postupů, znalost el. prací při opravách výrobních a energetických zařízení, oprávnění dle vyhl 50/1978 § 6

Nabízíme: zázemí stabilní a renomované společnosti, motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech, týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění a dojíždění

  • pracovní doba - 1 směna 6:00-14:30 hod.; smluvní mzda cca 17.000,- Kč; nástup dle dohody

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.8.2016