Volné pracovní místo  Elektrikář

Lokalita Praha
Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 153 Kč / hodinu

Šmídová Hana, tel.: použijte odpovědní formulář - 8:00-16:00, e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce: preventivní prohlídky, údržba a odborná péče o zařízení NN, zajištění trvalé funkčnosti zařízení: Rozvodny NN, rozvaděče NN, osvětlení vnitřní i venkovní, kabelové rozvodny včetně koncových pevných připojení, preventivní prohlídky a zajištění oprav UPS, kontrola, opravy a údržba elektroinstalace v prostorách s nebezpečím výbuchu.
Požadavky: Osvědčení podle vyhlášky ČUBP 50/78 Sb. §5, znalost technických norem a předpisů souvisejících s výkonem funkce. Vyučen v oboru elektro.
Základní znalosti elektrických strojů, přístrojů a zařízení.
Pečlivost a spolehlivost.
Stravenky, nadstandartní zdravotní péče, 13.plat, odměna za pracovní pohotovost, finanční jistota.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2017 do 30.4.2018