Volné pracovní místo  Elektrikáři

Lokalita Lutín
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
1) Platná vyhláška ČÚBP č.50/78 Sb, §6. (194/2022 Sb.)
2) Vyučení a znalost oboru elektro
3) Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
4) Nástup ihned případně dle dohody
5) ŘP skupiny B výhodou

Co vás čeká:
1) Provádění silnoproudých a slaboproudých rozvodů
2) Provádění údržby silnoproudých zařízení
3) Spolupráce při provádění pravidelných revizí elektro
4) Spolupráce při zapojování, oživování a případném odstraňování závad po zapojení rozváděčů
5) Elektromontážní práce na zařízeních veřejného osvětlení
6) Instalace fotovoltaických elektráren včetně servisu a zprovoznění

Kontakt POUZE e-mailem nebo telefonicky v době od 8:00 do 16:00.

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle NV 194/2022 Sb. - elektrotechnik dle § 6 + § 19 zákona 250/2021 (§5,6 vyhl. 50/78)

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku Elektrikáři?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petr Galda z ELEKTRO-FLEXI s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Elektrikáři

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.