Volné pracovní místo  Elektrikář/ka - montér/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Pardubice - Staré Hradiště
Nástup dohodou.
Pracovní náplň: Zapojování elektrických rozvaděčů nutnost 50/78 sb.§ min 6, oživování strojních zařízení a technologických celků, servisní činnost
Požadujeme: Zkušenosti v oblasti zapojování elektrických rozvaděčů nutnost 50/78 sb paragraf min 6, oživování strojních zařízení a technologických celků, komunikativnost, flexibilitu, dobré analytické myšlení, pracovitost, samostatnost, umět číst technické výkresy, schopnost učit se novým věcem, otevřenost pro práci v týmu.
Řidičský průkaz sk.B.
Nabízíme: Příjemné pracovní prostředí a kolektiv, spolupráci na zajímavých vývojových a konstrukčních projektech, zajímavé finanční ohodnocení, stravenky, telefon, životní pojištění, PC
Zasláním životopisu udělujete K2 Machine s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem 101/2000 Sb. pro účely výběrového řízení. Životopisy prosím zasílejte na použijte odpovědní formulář pokud Vám do 14dní neodpovíme, byl vybrán jiný vhodnější uchazeč. Děkujeme za pochopení.

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2017