Volné pracovní místo  ELEKTRIKÁŘ/ÚDRŽBÁŘ - Jihočeský kraj

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 110–115 Kč / měsíc

Náplň práce: provádění provozně technických elektrikářských a údržbářských prací v rámci odborné způsobilosti a předpisů BOZP; zajišťování provozu a kontroly vybraných zařízení; kontrola provozních, měřících a ovládacích systémů dle harmonogramu; odstraňování zjištěných závad při revizích, opravách a při poruchách; údržbářské práce - drobné opravy budov, nábytku, stěhování; ostatní drobné práce dle požadavků klienta
Požadavky: výuční list nebo SŠ vzdělání, vyhl.50/1978 Sb. §6 výhodou, základní znalost práce na PC MS Office, zkušenosti s TZB - technologie staveb, vzduchotechniky, chlazení, kotelny - výhodou, znalost VZT, NTL, KLM výhodou, flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, slušné vystupování
Nabízíme: sberealizaci napříč dynamicky se rozvíjející silnou společností; příležitost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti; odpovídající zaškolení a maximální podporu týmu; motivující finanční ohodnocení
Místo výkonu práce: Jihočeský kraj, České Budějovice
Termín nástupu: ihned

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.8.2016