Volné pracovní místo  elektro - konstruktér

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Tratec - CS, s.r.o., Brtnická 57, Velký Šenov - Malý Šenov.
Kontakt: životopis e-mailem, popř. telefonicky domluvit osobní setkání.
Požadujeme:
SŠ vzdělání elektrotechnické,
Znalost projektování,
Znalost příslušných norem (elektro, strojní bezpečnost, atd.),
Praxe na obdobné pozici vítána,
Iniciativu a zodpovědnost,
Analytické a tvořivé myšlení,
Nabízíme:
Participaci na vývoji nových produktů,
Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející firmě,
Příležitost pro absolventy SŠ i uchazeče s praxí,
Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu,
Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity,
Nástup možný ihned,
Náplň práce:
Projektování systémů automatizace a elektro,
Vyhotovení elektro dokumentace,
Vyhotovení manuálů,
Vyhotovení kusovníků a projektování jejich součástí,
Komunikace se zákazníky při technických jednáních,
Podpora tvorby koncepce celkového uspořádání zařízení a vytvoření procesů.

Benefity

  • Jiné výhody - penzijní připojištění
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016