Volné pracovní místo  ELEKTROINŽENÝR/KA – VÝVOJ HW

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MÍSTO VÝKONU PRÁCE-Šenov u Nového Jičína

Náplň práce:
-vývoj osvětlovacích systémů se světelnými zdroji LED
-návrh, ověření a předání do výroby robustních obvodových řešení automobilových světelných systémů
-tvorba technických specifikací na základě požadavků zákazníka
-spolupráce s týmy optické a mechanické konstrukce v projektovém týmu
-řešení technických otázek s dodavateli

Co požadujeme:
-SŠ/VŠ vzdělání technického směru - elektro
-zkušenost s návrhem obvodových zapojení, orientace v oblasti LED a spínaných zdrojů výhodou
-schopnost sestavit a ověřit vzorky (měření s multimetrem, osciloskopem, spektrálním analyzátorem)
-znalost nástrojů pro návrh a simulaci elektronických obvodů (Altium, OrCAD, apod.)
-orientace v oblasti měření EMC výhodou
-anglický jazyk – středně pokročilá úroveň
-vhodné i pro absolventy

Co nabízíme:
-zázemí silné mezinárodní společnosti
-motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
-příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, penzijní připojištění
-možnost ubytování
-možnost odborného a kariérního růstu
-flexibilní pracovní dobu
-mzda dle zkušeností uchazeče

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016 do 31.8.2017