Volné pracovní místo  Elektromechanici - operátoři oživování

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 13 000–16 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ELEKTROMECHANICI - OPERÁTOŘI OŽIVOVÁNÍ
Nástup možný ihned.
Požadujeme: manuální zručnost, preciznost, anglický jazyk - základy, PC - standardní znalost, vyhl. č. 50 - min. §5, znalost problematiky ručního pájení - výhodou
Náplň práce: Oživování elektronických systémů, kompletace elektronických zařízení.
Nabízené výhody: Práce ve stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, pružná pracovní doba, stravenky.
První kontakt: e-mailem. Jandíková Markéta Ing., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
ov. 24.7.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - pasivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2017