Volné pracovní místo  Elektromechanici

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 117 Kč / hodinu

Přední světový výrobce profesionální světelné techniky pro koncerty, divadla, TV studia, výstavy, eventy a architektonické osvětlení, hledá kandidáty na pozici:
ELEKTROMECHANICI
VHODNÉ PRO ABSOLVENTY!
Nástup možný ihned.
Náplň práce: Elektrická a mechanická montáž zařízení (drobná mechanika). Vizuální kontrola vstupních dodávaných komponentů, mechanických a elektrických dílů. Jednosměnný provoz.
Požadujeme: ÚSV elektro, vyhláška 50. Manuální zručnost, schopnost týmové práce a ochotu učit se.
Nabízíme tyto benefity: mimořádné roční odměny, čtvrtletní prémie, výkonnostní prémie, měsíční osobní ohodnocení, příspěvky na stravování ve firemní jídelně s vlastní kuchyní, příspěvky na penzijní pojištění, množství dalších benefitů, nástup ihned, náborový příspěvek 5.000,- Kč, vyplacený po zkušební době
Kontakt: tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2018