Volné pracovní místo  ELEKTROMECHANIK/-ČKA

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 42 000–47 000 Kč / měsíc

Náplň práce: Provádění údržeb na strojních zařízeních. Diagnostikování a odstraňování závad na strojních zařízeních za pomoci návodů od výrobce. Provádění zápisů o údržbách v elektronickém evidenčním systému. Instalace nových strojních zařízení.
Požadavky: SOU s výučním listem - obor elektromechanik, nebo podobný, podmínkou vyhláška 50, min. §6 NV 194/2022 Sb. Praxe v oboru nutná, min. 4 roky. Znalost NJ nebo AJ výhodou.
Při nástupu pracovní smlouva na dobu určitou.
Zaměstnanecké výhody: příspěvky na stravování, cestovné, volnočasové poukázky, odměny při nízkém počtu absencí, vánoční odměny, odměny za zlepšovací návrhy, vzdělávací systém, dovolená navíc, příspěvky na životní pojištění.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle NV 194/2022 Sb. - elektrotechnik dle § 6 + § 19 zákona 250/2021 (§5,6 vyhl. 50/78)
  • Jiné

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 5.3.2024

Máte zájem o nabídku ELEKTROMECHANIK/-ČKA?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Mrázková z DGS Druckguss Systeme s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ELEKTROMECHANIK/-ČKA

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.