Zařazeno v oborech:
Technika, elektrotechnika a energetika, Telekomunikace
Pozice:
Elektromechanik
Lokalita:
Přerov
Zveřejnil:
Úřad práce Přerov
Může se Vám hodit:
Elektromechanik Přerov

Volné pracovní místo Elektromechanik - slaboproud, silnoproud

6.8.2016
MRI Servis - průmyslová automatizace s.r.o.
Místo pracoviště
Tovačovská 1017/4, Přerov I-Město, 750 02, Přerov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Nástup možný dle DOHODY.

Náplň práce:

  • elektroinstalační práce na realizovaných zakázkách, činnosti spojené s výrobou, montáží, údržbou a opravami elektrotechnických zařízení, elektronických systémů z oblasti automatizace, měřící a regulační techniky.

Požadujeme:

  • SOU / SŠ v elektrotechnickém oboru, platnou vyhlášku č.50/1978 Sb. §6; praxi 5 let v elektrotechnickém oboru, řidičský průkaz skupiny B, manuální zručnost, ochotu a schopnost vzdělávat se, schopnost samostatné i týmové práce.

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení, bonusy / prémie, mobilní telefon, notebook, odborná školení, vzdělávací kurzy

Zájemci se mohou hlásit:

Místo výkonu práce: Přerov, montáže ČR