Volné pracovní místo  ELEKTROMECHANIK

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 32 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • provádění údržeb na strojních zařízeních
  • diagnostikování a odstraňování závad na strojních zařízeních
  • provádění zápisů o údržbách v elektronickém evidenčním systému
  • instalace nových strojních zařízení
  • účast na školeních
Požadavky:
  • SOU, vyučen obor elektromechanik, nebo příbuzný obor, podmínkou vyhláška 50, minimálně §6
  • praxe v oboru podmínkou, min. 2 roky, zaměření na opravy strojů a zařízení - provozní údržby
  • nutná znalost elektro-mechaniky, pneumatiky
  • výhodou znalost údržby CNC strojů
  • znalost NJ nebo AJ výhodou
  • oprávnění k obsluze VZV výhodou
  • základní znalost
  • fyzická zdatnost, samostatnost, spolehlivost, pracovitost
Nástupní hrubá mzda 32 000 Kč (včetně příplatků) podle vzdělání a zkušeností v oboru.
Hrubá mzda po zaučení 35 000 Kč (včetně příplatků) podle vzdělání a zkušeností v oboru.

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 8.11.2017