Volné pracovní místo  Elektromechanik

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 24 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup možný IHNED.

Požadavky:
praxe s montáží elektronických zařízení - výhodou; praxe na obdobné pozici výhodou; samostatnost a odpovědnost; orientace v technické dokumentaci

Náplň práce:
sestavování, montáž a zapojování slaboproudých elektrických zařízení a jejich součástí; měření elektrických veličin a parametrů

Nabízíme:
zajímavou práci ve stabilní zahraniční firmě; zvyšování kvalifikace a vzdělávací kurzy; závodní stravování;

Zájemci se mohou hlásit:
V případě zájmu je možné vyplnění dotazníku i na použijte odpovědní formulář

Místo výkonu práce: SSI Schäfer s.r.o., Tovární č.p. 325, 753 01 Hranice 1

Benefity

  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2019

Máte zájem o nabídku Elektromechanik?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Jana Kutínová z SSI Schäfer s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Elektromechanik

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.