Volné pracovní místo  ELEKTROMECHANIK - STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK

Firma OEZ s.r.o.
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 21 300 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Šedivská č.p. 339, 561 51 Letohrad
NÁPLŇ PRÁCE: práce na výrobních linkách v ESD prostředí (antistatické prostředí)
POŽADUJEME:
  • manuální zručnost, důslednost, flexibilitu, komunikativnost
  • schopnost týmové spolupráce
  • schopnost pracovat ve třísměnném provozu
NABÍZÍME:
  • finanční benefity na sport, volný čas, zdraví, kulturu atd.
  • příjemné pracovní prostředí a možnost profesního růstu
  • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance
  • akce pro zaměstnance
  • PP na dobu určitou s možností prodloužení
KONTAKT: telefonicky PO - PÁ 6.00 - 14.30 hodin nebo e-mailem

Benefity

  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené a jeden den volna navíc na sportovní hry
  • Jiné výhody - příspěvky na penzijní nebo životní pojištění
  • Zvláštní prémie - odměna 10 000 Kč za nástup po uplynutí zkušební doby
  • Podnikové stravování - zvýhodněné stravování (cena obědů a večeří 16 Kč)
  • Ubytování - možnost ubytování ve firemní ubytovně

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 5.12.2022

Máte zájem o nabídku ELEKTROMECHANIK - STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Zdeňka Zástěrová z OEZ s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ELEKTROMECHANIK - STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.