Volné pracovní místo  Elektromontér leteckých interiérů

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 21 000–26 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Instalace systémových prvků do kuchyňských modulů (rozvody elektroinstalací, vody, odvody odpadní vody..)
  • Jemná manuální práce s ručním nářadím dle technických výkresů

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru elektro podmínkou
  • Praxe v oboru elektro výhodou
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu
  • Zodpovědnost a zájem učit se nové dovednosti
  • Časovou flexibilitu (ochotu pracovat přesčas)

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v leteckém průmyslu
  • Moderní pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Kurzy anglického jazyka
  • Nástupní plat od 21 000,- Kč, plat po zkušební době cca 22000 - 26000 Kč. vč bonusové složky mzdy (součástí je 1000 Kč docházkový bonus)
  • Další přivýdělek je možný při přesčasové práci
  • Příspěvek na dopravu

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 20.12.2016