Volné pracovní místo  Elektronik, PCB konstruktér

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–35 000 Kč / měsíc

Úspěšná firma Dawel zabývající se výrobou, vývojem a celosvětovým prodejem indukčních
a odporových ohřevů rozšiřuje svůj tým v Brně a hledá na nově otevřené pozice šikovné vývojáře elektroniky! Buďte součástí úspěšného týmu a nechte se vtáhnout do vývoje nových přístrojů a staňte se součástí při jeho realizaci od začátku do konce!
Náplň práce:
  • návrh plošných spojů v programu Altium
  • zajištění komponet a osazení PCB
  • základní oživení a měření na navržených PCB
  • zpracování technické dokumentace
  • spolupráce s vývojovým týmem
Požadujeme:
  • vzdělání SŠ/VŠ elektronického směru
  • základní znalost návrhu PCB
  • vyznat se v elektronických schématech
  • výhodou praktická zkušenost s návrhem, oživováním PCB
  • samostatnost a ochota učit se novým věcem
Nabízíme:
  • finanční ohodnocení 20.000 - 35.000
  • práci v příjemném kolektivu špičkových odborníků
  • získání know-how a přístup k moderním technologiím
  • možnost odborného a profesního růstu, seberealizace
  • pružná pracovní doba, možnost práce při studiu VŠ
  • ideální práce pro absolventy či studenty SŠ/VŠ se zájmem o elektroniku
  • různé zaměstnanecké výhody jako sickdays, občerstvení na pracovišti a další
Místo výkonu práce Brno

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016