Volné pracovní místo  Elektronik strojních zařízení

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 26 000–33 000 Kč / měsíc

místo výkonu práce Mariánskolázeňská č.p. použijte odpovědní formulář Chodová Planá
SOU / SŠ vzdělání – elektronik nebo jiné srovnatelné vzdělání
osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice dle vyhlášky č. 50/1978 Sb., § 6
znalost programování v SPS S5/S7, znalost řídící, měřící a regulační techniky, ovládání a programování robotů, znalost elektroniky a zkušenost v práci s plány el. zapojení
samostatnost (údržba, hledání chyb)
pracovní zkušenost v průmyslové údržbě
ochota k práci na směny, pracovním pohotovostem a k práci o víkendech
znalost německého jazyka výhodou
50% příplatek na dovolenou a 50% příplatek na vánoce
podnikové stravování
znění inzerátu
Vaše úkoly / náplň práce:
  • tvorba a optimalizace programů (programování) pro stávající strojní zařízení (lisy, CNC-frézy, roboty FANOC a KUKA
  • kontrola, údržba a opravy elektrických zařízení, strojů a ostatního strojního vybavení
  • instalace strojních zařízení
  • optimalizace a přestavby strojních zařízení dle potřeb výroby
  • preventivní údržba
Vaše kvalifikace:
  • SOU / SŠ vzdělání – elektronik nebo jiné srovnatelné vzdělání
  • osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice dle vyhlášky č. 50/1978 Sb., § 6
  • znalost programování v SPS S5/S7, znalost řídící, měřící a regulační techniky, ovládání a programování robotů, znalost elektroniky a zkušenost v práci s plány el. zapojení
  • samostatnost (údržba, hledání chyb)
  • pracovní zkušenost v průmyslové údržbě
  • ochota k práci na směny, pracovním pohotovostem a k práci o víkendech
  • znalost německého jazyka výhodou
Nabízíme:
  • perspektivu práce pro nadnárodní společnost - zajímavou a zodpovědnou práci - možnost profesního růstu a osobního rozvoje - motivující mzdové ohodnocení - 2x ročně finanční bonus (příspěvek na dovolenou a na vánoce) - 5 týdnů dovolené - zaměstnanecké benefity (dotované závodní stravování, příspěvek na důchodové či životní připojištění) - nástup možný ihned
Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme o zaslání Vašeho životopisu .

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 19.4.2016