Zařazeno v oborech:
Technika, elektrotechnika a energetika
Pozice:
Technik v energetice
Lokalita:
Olomouc
Zveřejnil:
Úřad práce Olomouc
Může se Vám hodit:
Technik v energetice Olomouc

Volné pracovní místo Elektrotechnik přístrojů, strojů a zařízení

17.3.2016
SEAL-navijáky s.r.o.
Místo pracoviště
U panelárny 539/6, Chválkovice, 779 00, Olomouc
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Servisní technik / Montér / Mistr
Místo výkonu práce: Olomouc – Chválkovice. Pracovní doba od 7:00 do 15:30 hod. práce na HPP. Nástup možný od 1.4.2016 nebo dle dohody! Mzdové rozpětí: 21 000,– Kč/měsíc

Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru (zámečník, automechanik, autoelektrikář atd.), znalost v oblasti údržby strojů výhodou, znalost čtení technické výkresové dokumentace, ŘP sk. B, C+E výhodou, svářečský průkaz výhodou. Požadujeme zodpovědnost, svědomitost a chuť se učit.

Náplň práce: servis elektrických, hydraulických navijáků na vozidla, montáž, svařování upevňovacích rámů.
Součástí práce je čtení a porozumění výkresové dokumentace, ruční opracování materiálů pilováním, broušením, vrtáním, ohýbáním, řezáním atd. Zaučíme si sami.

Nabízíme: odbornou práci ve stabilní a rostoucí společnosti, příspěvek na stravování, výkonnostní prémie, možnost seberealizace, možnost osobního a profesního růstu, mzdu vyplácíme pravidelně, pravidelný nárůst mzdy na základě hodnocení pracovního výkonu a prosperity společnosti.

Své životopisy zasílejte POUZE na uvedený email:  poslat email