Volné pracovní místo  Elektrotechnik přístrojů, strojů a zařízení

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Místo výkonu: U hostivařského nádraží 556/12, 10200 Praha 10
Nechodit na adresu fyzického pracoviště ani na adresu sídla společnosti!!!!!!!!!!! Pro uchazeče o zaměstnání jsme k dispozici každý všední den po předchozí domluvě na telefonním čísle použijte odpovědní formulář .

Popis pozice:
Pracovník pro návrh a správu bezpečnostních systémů určených k ochraně majetku a osob.

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání (elektro) technického směru– vhodné i pro absolventy
  • Znalost AJ na velmi dobré úrovni
  • Analytické myšlení, pečlivost a spolehlivost, schopnost samostatné i týmové práce, časová flexibilita
  • Ochota neustále se učit novým věcem
  • Vyhláška 50/78 Sb. výhodou
  • Orientace v návrhu bezpečnostních systémů výhodou
  • Odolnost vůči stresu
  • Trestní bezúhonnost
  • Řidič. průkaz sk. B, zkušenost s městským provozem

Nabízíme:
  • Práci v dobrém kolektivu,
  • Mzda 30-35 tis. Kč dle osobního výkonu
  • Možnost dalšího vzdělání,
  • Zaměstnanecké výhody(stravenky, notebook, smartphone),
  • Možnost profesního růstu spojená s růstem finančního ohodnocení.

Datum nástupu: Ihned

Místo pracoviště: Praha 10 - Hostivař

Pracovní úvazek: Plný úvazek

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.5.2017