Volné pracovní místo  ELEKTROTECHNIK - PROGRAMÁTOR PLC

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Svárovská 619, Liberec XI-Růžodol I, 460 01 Liberec
Popis pozice:
  • práce v týmu na vývoji specializovaných měřicích zařízení pro průmysl
  • různorodá práce se specializovaným hardwarem,
  • vývoj aplikací pro desktopové i mobilní platformy
Požadavky na pracovníka:
  • schopnost pracovat samostatně v otevřeném prostředí, ochota dále se vzdělávat a schopnost učit se rychle, systematičnost, kreativita, schopnost řešit problémy
  • zodpovědnost, ochota práce v týmu, dlouhodobá perspektiva
  • VŠ vzdělání v oblasti IT nebo odpovídající praxe
  • výhodou znalost Delphi
Nabízíme:
  • odpovídající finanční ohodnocení, plně závislé na pracovním výkonu
Benefity:
  • týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
  • zkrácená pracovní doba na 7,5 + 0,5 hod./den
  • obědy s příspěvkem zaměstnavatele
  • 13. plat - ne v plné výši
  • velmi pěkné a čisté pracovní prostředí
  • smlouva na dobu neurčitou / 3 měsíce zkušební doba
V případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mail: použijte odpovědní formulář nebo na tel.: použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 13.2.2019