Volné pracovní místo  elektrotechnik

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • stavba rozváděčů jednoúčelových strojů
  • vyvazování kabelů
  • zapojování technologie jednoúčelových strojů (osvětlení, senzorika, pohony, topná tělesa atd.)
  • drátkování strojů
  • první zahoření strojů, jejich testování, kontrola elektrického zapojení
  • výjezdy na instalace strojů u zákazníka a servisní zásahy po ČR
Požadujeme:
  • min. tříletý učební obor elektrikář, nebo elektrotechnik
  • vyhlášku 50
  • orientaci v elektrotechnické dokumentaci
  • zručnost
  • odpovědnost
  • samostatnost
  • schopnost pracovat v týmu
  • řidičské oprávnění skupiny B výhodou
  • jazykové znalosti a znalosti práce na PC výhodou
  • znalost programování SIEMENS-S7, nebo základní orientace v programovacím prostředí TIA Portal výhodou
Nabízíme:
  • zaučení pro naši specializaci
  • možnost podílet se na zajímavých projektech
  • práci v mladém kolektivu
  • příjemné pracovní prostředí
  • individuální přístup
  • místo výkonu zaměstnání: Dačice
  • placený mobilní tarif po zapracování
  • 5 týdnů dovolené po zapracování
  • individuální mzdové ohodnocení, projektové odměny

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle NV 194/2022 Sb. (vyhl. 50/78 Sb.)

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.4.2024

Máte zájem o nabídku elektrotechnik?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lucie Doležalová z SMAPRO design s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku elektrotechnik

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.