Volné pracovní místo ELEKTROTECHNIK

8.9.2016
Kühtreiber, s.r.o.
Místo pracoviště
Tyršova 293, Stařeč, 675 22, Stařeč
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Návrh DPS (analogová i digitální zapojení).
  • Vytváření technické dokumentace k DPS (výrobní data, osazovací výkresy, kusovníky).
  • Oživování a testování prototypů.
  • Technická podpora výroby.

Požadavky:

  • Minimálně SŠ vzdělání se zaměřením na elektrotechniku (i absolvent nebo student kombinovaného VŠ studia).
  • Znalost základních měřících metod a postupů v elektrotechnice.
  • Minimálně pasivní znalost AJ (čtení katalogových listů a dokumentace).
  • Základní orientace v elektrotechnic­kých součástkách.
  • Pokročilá znalost technické dokumentace v oboru elektro.
  • Pokročilá znalost návrhu DPS (analogové i digitální části) – výhodou Altium Designer, případně Eagle, OrCAD.
  • Výhodou základní znalost simulace analogových a digitálních obvodů v prostředí OrCAD (PSPice).
  • Výhodou alespoň základní znalost programování embedded systémů (ANSI C).
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, systematičnost.

Nabízíme:

  • Plat dle zkušeností
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Bonusy
  • Nástup dle dohody