Volné pracovní místo  Elektrotechnik/čka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Velká Polom

Požadavky:
-vzdělání v oboru elektro
-řidičský průkaz sk. B
-vyhláška 50 §6 - možnost dodělat
-manuální zručnost
-spolehlivost a důslednost dokončit zadané úkoly

Náplň práce:
  • kompletace, výroba, montáž a servis LED panelů (časomíry, textové a grafické panely, LED obrazovky, apod.)

Pozice vhodná pro zručného, šikovného a logicky uvažujícího člověka, který je schopen pracovat jako součást týmu a také samostatně, který nemá strach se naučit a učit se novým věcem a je otevřen novým nápadům. Možnost zajímavého postupu.

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Zvláštní prémie - měsíční a roční odměny

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2017