Volné pracovní místo  ELEKTROÚDRŽBÁŘ/-KA

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 000–19 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ÚDRŽBÁŘ/-KA ELEKTRO
  • PP na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení, nástup ihned, nepřetržitý provoz
  • Náplň práce: primárně údržba strojního zařízení, další údržbové práce v rámci společnosti
  • Požadujeme: min. vyučení; vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6; znalost SIMATIC S7 výhodou;
znalost měření a regulace; slaboproud výhodou; praxe v údržbě výhodou; ochotu pracovat v nepřetržitém provozu; časovou flexibilitu; zodpovědnost
  • Nabízíme: zázemí stabilní výrobní společnosti působící v dynamicky se rozvíjejícím oboru; dlouhodobou práci v nepřetržitém provozu na HPP; adekvátní platové ohodnocení; zaměstnanecké výhody (stravenky v hodnotě 70 Kč, příspěvek na penzijní pojištění, benefitní body v hodnotě); práci v dobrém kolektivu a možnost profesního růstu
  • V případě zájmu prosím posílejte své životopisy na adresu použijte odpovědní formulář ( pí. Ing. Kubicová)

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.5.2016