Volné pracovní místo  ELEKTROÚDRŽBÁŘ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Společnost CHRIŠTOF, spol. s r.o. hledá pro svou provozovnu v Brně nového zaměstnance na pozici elektroúdržbář.

Nabízíme:
  • Odpovídající a motivační finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností (od 18. tis.)
  • Stravenky, odměny, dovolená navíc
  • práci v prosperující společnosti s moderními technologiemi
  • Práci v Brně - Komárově
  • Nástup-ihned

Požadujeme:
  • Vzdělání elektrotechnického směru
  • Praxe v oboru na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 5 let výhodou
  • Vyhláška 50/78 Sb. §6 podmínkou!
  • Svářecí průkaz výhodou
  • Zkušenosti se samostatnými opravami výrobních zařízení
  • Znalost mechaniky, pneumatiky, hydrauliky a senzoriky výhodou
  • Orientace v elektrotechnické dokumentaci-čtení elektro schémat
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní/ odpolední
  • Schopnost samostatné práce, konstruktivní myšlení, spolehlivost

Náplň práce:
  • údržba výrobních moderních prádelenských strojů, identifikace-vyhledávání a zodpovědnost za odstranění případných poruch strojů a zařízení, provádění preventivních prohlídek

V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy s poznámkou, o jakou pracovní pozici se ucházíte na níže uvedený e-mail

Lucie Michalčíková, použijte odpovědní formulář
CHRIŠTOF, spol. s r.o.
Komárovské nábřeží 10
Brno – Komárov 617 00
použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016