Volné pracovní místo  Ergoterapeut

Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 27 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

1. kontakt e-mailem: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
  • Přímá ergoterapeutická práce s klienty s různým typem postižení ve Snoezelenových místnostech
  • příprava a realizace ergoterapií dle potřeb a na míru konkrétního klienta
  • individuální práce s klientem
  • vedení dokumentace
  • administrativa spojená s chodem služby

Požadujeme:
  • vzdělání v oboru
  • respektující a přijímajicí postoj ke klientům (i s velmi těžkým) hendikepem a pečujícím osobám
  • chuť se dále vzdělávat a rozvíjet
  • iniciativní přístup, pracovní nasazení, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, osobní ohodnocení až do výše 8 000 Kč/měsíc, sick days, další vzdělávání, možnost stáže v espřátelených organizacích

Nástup ihned.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.1.2024

Máte zájem o nabídku Ergoterapeut?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Veronika Dreslerová z ISNA-MSE z.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Ergoterapeut

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.