Volné pracovní místo  Exekutorský/ká koncipient/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 19 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Datum nástupu dle dohody.
Pracovní místo je vhodné i pro absolventy.
Náplň práce:
  • Právní agenda zejména v oblasti práva exekučního
  • Podání k soudům, vyřizování podání účastníků řízení, vedení příslušné právní agendy
  • Jednání s klienty
  • Příprava, tvorba a kontrola pracovních směrnic
  • Právní analýzy
  • Zajišťovájí veškerých dalších právních záležitostí EU
  • Sledování změn a vývoj aktuálních právních předpisů a judikatury.
Požadujeme:
  • VŠ vzdělání - obor právo
  • Znalost procesního práva (občanský soudní řád, exekuční řád)
  • Obecnou znalost právních předpisů (občanský zákoník, trestní zákoník, zákoník práce)
  • Práce s PC na uživatelské úrovni (Excel, Word, Outlook)
  • Pečlivost, zodpovědnost, schopnost samostatné práce, předpoklady pro týmovou spolupráci, vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup
Nabízíme:
  • Spolupráci podpořenou zázemím renomovaného EU
  • Odpovídající finanční ohodnocení (základ 13tis. Kč + 4tis. osobní ohodnocení)
  • Práce v rámci příjemného kolektivu
  • Pracovní benefity (stravenky, příspěvek na spoření, příspěvek na dovolenou až do 20tis. Kč, příspěvky na sport, kulturu a zdraví, apod.).
Kontakt: e-mailem

Benefity

  • Jiné výhody - životní pojištění, příspěvky na sport, kulturu a zdraví, apod.
  • Podnikové stravování - stravenky

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 6.1.2017